Etiketler

AutoCAD (54) bedava (46) Resim (33) Dosya (31) program (21) Ziyaretçi Defteri (20) excel (18) asgbookphp (16) Güncelleme (15) Şablon (15) Qbasic (14) php (14) Eğitim (13) Nasıl yapılır (13) online (13) Freeware (12) PHP script (12) Fotoğraf (11) Kaynak kod (10) SolidWorks (10) Dos (9) Photoshop (9) VBA (9) Visual Basic (9) ürünler (9) E-book (8) tutorial (6) Ders (5) Word (5) Lisp (4) Programlama (4)

13 Temmuz 2016 Çarşamba

Bedava blog servisleri


Blog nedir?
Blog, İngilizce weblog(internet üzerinde günlük tutmak) kelimesinin kısa ve yaygınlaşmış adıdır.

Günlük, İnternet günlüğü, e-günlük olarak Türkçeleştirilebilir.

Teknik bilgi(web tasarım, html, php, asp, javascript vs.) gerektirmeyen, kullanımı ve yönetimi kolay, çok fonksiyonlu kişisel web alanları olan bloglar, sahiplerinin hem yazılı, hem görsel çalışmalarını internet ortamında tüm dünyaya ulaştırmalarına imkan sağlıyor. 


Dünyanın dört yanında milyonlarca kişiye ulaşabilen blog sayfaları sayesinde blog yayıncılığı her geçen gün genişliyor. Gittikçe çoğalan, yayın kalitesi artan bloglar, etkileşimli yapılarıyla interneti gerçek bir küresel iletişim ortamına dönüştürmüş durumda.

Sizin de aklınızdan "ben de artık bir blog sitesi yapayım" düşüncesi geçti ise bedava blog hizmeti veren sitelerden birine başvurabilirsiniz.

İşte başvuru yapabileceğiniz bedava blog servisleri:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...