Etiketler

AutoCAD (53) bedava (46) Dosya (34) Resim (32) Ziyaretçi Defteri (20) program (20) excel (18) Güncelleme (17) asgbookphp (16) Nasıl yapılır (15) Şablon (15) Qbasic (14) php (14) online (13) Eğitim (12) Fotoğraf (12) Freeware (12) PHP script (12) Dos (10) Kaynak kod (10) SolidWorks (10) VBA (10) Visual Basic (10) ürünler (9) E-book (8) Photoshop (8) tutorial (6) Ders (5) Word (5) Lisp (4) Programlama (4)

Youtube Kanalıma Abone Olunuz

YouTube kanalımın 1000 aboneye ulaşması için takip etmeseniz bile Lütfen Abone olunuz.

www.youtube.com/mesutakcan

30 Haziran 2016 Perşembe

ConvertFiles ile kolayca Dosya Dönüştür


İnternetten indirdiğimiz dosyalar çok değişik formatlarda olabiliyor. Bir dokümanı okumak için word yeterli olmayabiliyor. Bir filmi seyretmek için mp4 playerinizde yada dvd payerinizde yada herhangi bir oynatıcıda seyretmek için hangi formatta film indirmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Ya da dosyayı playerinize uygun şekilde dönüştürmelisiniz.

Dosyaları dönüştürmek için çeşitli paralı yada bedava programlar var. Ama isterseniz herhangi bir program kurmadan http://www.convertfiles.com/ adresi ile birçok dosya formatını istediğiniz uygun formata dönüştürebilirsiniz.

Desteklediği dosya türleri ana sayfasında listelenmiş.
Ayrıca http://www.youtube.com/ http://www.metacafe.com/ gibi video paylaşım sitelerinden film indirebiliyor ve istenilen formatta kaydediyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Hakkımda

Fotoğrafım

Mesut Akcan
Metal Teknolojisi Öğretmeni
Bilgisayar Formatör Öğretmeni
Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi.
Anamur-MERSiN