Etiketler

AutoCAD (53) bedava (46) Dosya (34) Resim (32) Ziyaretçi Defteri (20) program (20) excel (18) Güncelleme (17) asgbookphp (16) Nasıl yapılır (15) Şablon (15) Qbasic (14) php (14) online (13) Eğitim (12) Fotoğraf (12) Freeware (12) PHP script (12) Dos (10) Kaynak kod (10) SolidWorks (10) VBA (10) Visual Basic (10) ürünler (9) E-book (8) Photoshop (8) tutorial (6) Ders (5) Word (5) Lisp (4) Programlama (4)

Youtube Kanalıma Abone Olunuz

YouTube kanalımın 1000 aboneye ulaşması için takip etmeseniz bile Lütfen Abone olunuz.

www.youtube.com/mesutakcan

3 Nisan 2013 Çarşamba

Gereksiz tarayıcı araç çubuklarını temizleyin

Bazı bedava programları kurduğunuzda farkında olmadan beraberinde bir program daha kurulur ya da tarayıcınıza bir araç çubuğu ekler.
Çok sayıda program denediğinizde beğenmediğiniz programları kaldırdığınızda program kaldırılsa bile araç çubukları yerinde kalmaktadır. Bazı araç çubukları inatçıdır, yerinden kalkmak bilmez, kaldırırsınız yeniden gelir.

Ayrıca çok sayıda araç çubuğu tarayıcı web sayfa alnınızı daraltır. Tarayıcının açılmasını yavaşlatır. Açılış sayfanıza müdahale eder. Arama varsayılanınızı değiştirir vs.Tarayıcınızda çok fazla araç çubuğu var ve bunları kaldırmakta sıkıntı çekiyorsanız bu işi kolaylaştıran mini ve bedava bir program tavsiye edebilirim. Program ismi Smart Toolbar Remover

Bu program hızlı ve kolay bir şekilde kaldırmak istediğiniz araç çubuklarını sistemden kaldırıyor. Bilgisayarı yeniden başlattığınızda tarayıcınızın araç çubuklarından kurtulduğunu ve hızlandığını fark edeceksiniz.

Programın Web Sitesi: http://www.smartpctools.com
Smart Toolbar Remover: http://www.smartpctools.com/files/toolbarremover.exe 844 Kb

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Hakkımda

Fotoğrafım

Mesut Akcan
Metal Teknolojisi Öğretmeni
Bilgisayar Formatör Öğretmeni
Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi.
Anamur-MERSiN