Etiketler

AutoCAD (53) bedava (46) Dosya (34) Resim (32) Ziyaretçi Defteri (20) program (20) excel (18) Güncelleme (17) asgbookphp (16) Nasıl yapılır (15) Şablon (15) Qbasic (14) php (14) online (13) Eğitim (12) Fotoğraf (12) Freeware (12) PHP script (12) Dos (10) Kaynak kod (10) SolidWorks (10) VBA (10) Visual Basic (10) ürünler (9) E-book (8) Photoshop (8) tutorial (6) Ders (5) Word (5) Lisp (4) Programlama (4)

Youtube Kanalıma Abone Olunuz

YouTube kanalımın 1000 aboneye ulaşması için takip etmeseniz bile Lütfen Abone olunuz.

www.youtube.com/mesutakcan

26 Mayıs 2010 Çarşamba

Kolayca donanım sürücülerinizi kurun, güncelleştirin.

Bilgisayara yeni bir sistem kurulumu sırasında en can sıkıcı işlerden biri de donanım sürücülerini (driver) kurmaktır. Her donanım için ayrı ayrı driver sürücülerini elinizde bulundurmanız gerekir. Ya da donanımın web sitesinden indirip kurmanız gerekir.
Burada tanıtacağım program bu işlerinize kolaylık sağlıyor. Program: DriverEasy. Adı üstünde. Kolaylıkla sürücüleri sisteme kuruyor ya da kurulu eski sürümleri güncelliyor. Kişisel kullanım için bedava. Ücretli sürümünü alırsanız sürücüleri yedekleyebiliyor, tüm sürücüleri bir seferde indirebiliyor. XP, Vista ve Windows 7 de kullanılabilir.
Programı kurup çalıştırın ve açılan ekranda Scan Now tıklayın.

Bilgisayar donanımlarını tarayacak ve

bulunan donanımları listeleyecek.  Burdaki ekrana göre 26 sürücü güncellenebilir, 3 sürücü kurulmamış.
Get Drivers tıklayın.

Sürücüleri kurmak için önce Download tıklayın. Dosya indikten sonra Install tıklayarak kurulumu tamamlayın. Download All bedava sürümde çalışmıyor maalesef.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Hakkımda

Fotoğrafım

Mesut Akcan
Metal Teknolojisi Öğretmeni
Bilgisayar Formatör Öğretmeni
Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi.
Anamur-MERSiN